Levyadapteri etu Shimano SM-MA-F180S/P
Tuotekoodi: ISMMAF180SPA
e-hinta
Säästät 15 %
Kysy tuotteesta
close
Tuotetiedustelu
Kuvaus - Levyadapteri etu Shimano SM-MA-F180S/P
Product technical specification
  • Shimano F180S/P Disc Brake Adaptor
  • Reference: DB-BR8592
  • Rotor Size: 180 mm
  • Caliper Type: 51mm I.S
  • Brake Caliper Mount: 51mm Front
  • Frame/Fork Mount: 74mm Post