Levyadapteri etu Shimano SM-MA-F203P/S
Tuotekoodi: ISMMAF203PSA
e-hinta
Säästät 19 %
Kysy tuotteesta
close
Tuotetiedustelu
Kuvaus - Levyadapteri etu Shimano SM-MA-F203P/S
Product technical specification
  • Shimano disc brake adaptor.
  • Weight: 21g
  • Rotor Size: 203mm
  • Caliper Type: 74mm Post Mount
  • Brake Caliper Mount: 74mm Post
  • For Rotor Diameter: Front 203
  • Frame/Fork Mount: 51mm IS Front